{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji
}
Tags
Author: speedmine - Replies: 3 - Views: 719
Warto już zmieniać na PS4
Wierzę, że ktoś tutaj gra na konsoli od czasu do czasu. Zastanawiam się, czy warto kupić PS4 i wymienić ją za PS3 Angel .Wiem, że niby grafika lepsza itd, ale mi chodzi przede wszystkim o kasę. Jaka jest cena gier używanych i czy jest już dużo sklepów,  które taniej gry sprzedają no i rzecz jasna ile kosztują nowe gry ze sklepu?

Serio nie mam pojęcia o cenach, bo od jakiegoś czasu nawet nie miałem czasu kupić gierek na swoje Ps3 :p A przecież w Cs'a trzeba grać jeszcze :D