{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERWERA

Chciałbyś zostać opiekunem serwera? Decydować, zmieniać serwer oraz przyjmować adminów? A może masz jakiś pomysł na nowy serwer i chciałbyś do nas dołączyć? Odezwij się do właścicieli sieci, ponieważ szukamy właśnie takich osób jak Ty!

Kontakt do właścicieli
}
Tags
Author: KaCeM - Replies: 3 - Views: 1436
Zgłoszenia Cheaterów
Witajcie. Na poczatku podejżewam że napisałem nie do tego działu ale moderator zaraz mnie poprawi :) Powiedzmy sobie szczerze, że za często na dd2 admin nie siedzi, może sie myle bo jest ale go nie widac, albo za mało wwas znam żeby widzieć, ale, to jest szczegół. Mam pomysł aby ułatwić utrzymanie porządku na serwerze. Nie jest to mój własny pomysł nie bd się tu wychwalał, bo widziałem go na innym serwerze, i działało bdb. 
A więc, przydałaby sie taka funkcja, że piszemy w SAY (y) przykład:  "