{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwer CS:GO Arena 1vs1

Na sieci zawitał nowy serwer, który musicie prędko odwiedzić! Musicie go przetestować! To prosty i zrozumiały mod, który cieszy się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji
}
Tags
Author: KaCeM - Replies: 3 - Views: 377
Zgłoszenia Cheaterów
Witajcie. Na poczatku podejżewam że napisałem nie do tego działu ale moderator zaraz mnie poprawi :) Powiedzmy sobie szczerze, że za często na dd2 admin nie siedzi, może sie myle bo jest ale go nie widac, albo za mało wwas znam żeby widzieć, ale, to jest szczegół. Mam pomysł aby ułatwić utrzymanie porządku na serwerze. Nie jest to mój własny pomysł nie bd się tu wychwalał, bo widziałem go na innym serwerze, i działało bdb. 
A więc, przydałaby sie taka funkcja, że piszemy w SAY (y) przykład:  "