{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERWERA

Chciałbyś zostać opiekunem serwera? Decydować, zmieniać serwer oraz przyjmować adminów? A może masz jakiś pomysł na nowy serwer i chciałbyś do nas dołączyć? Odezwij się do właścicieli sieci, ponieważ szukamy właśnie takich osób jak Ty!

Kontakt do właścicieli
}
Tags
Author: ksero999 - Replies: 8 - Views: 1236
UB Xayoo
Nick w grze: Xayoo
Nazwa serwera: Jailbreak
Data bana: 2017-07-07
Godzina bana: około 19
Nick administratora banującego: CBR00
Nazwa mapy: Jail_minecraft_fun
Screenshooty Spakowane w ZIP: brak
Link do amxbans: https://paintballmod.com/bany/ban_list.php?bid=1924
Ewentualny opis sytuacji: Grałem sobie na serwerze jailbreak , gdy byłem w ct dostałem bana na AB . Za co ? nie wiem .
Author: Xayoo2 - Replies: 9 - Views: 1259
UB ban Xayoo
To znowu ja Xayoo . Może wina jest serwera w ktorym sa gangi a jak sie zaklada gangu w nicku dopisuje sie gang czyli VIXA | Xayoo . I chce zobaczyc ze ten ban na 1 dzien ip interneta lub czegos zeby porownac bo jestem w 100% pewny ze to podszywka byla.