{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERVERA

Chcesz zostać opiekunem servera?? Decydować o serwerze, przyjmować adminów oraz co można na serverze zmienić?? Może masz jakiś server którym chciałbyś do nas dołączyć?? Odezwij się do Właścicieli sieci!! Bo zaczynamy szukać opiekunów serwerów.

Kontakt do Wlascicieli
}
Tags
Author: ksero999 - Replies: 8 - Views: 770
UB Xayoo
Nick w grze: Xayoo
Nazwa serwera: Jailbreak
Data bana: 2017-07-07
Godzina bana: około 19
Nick administratora banującego: CBR00
Nazwa mapy: Jail_minecraft_fun
Screenshooty Spakowane w ZIP: brak
Link do amxbans: https://paintballmod.com/bany/ban_list.php?bid=1924
Ewentualny opis sytuacji: Grałem sobie na serwerze jailbreak , gdy byłem w ct dostałem bana na AB . Za co ? nie wiem .
Author: Xayoo2 - Replies: 9 - Views: 831
UB ban Xayoo
To znowu ja Xayoo . Może wina jest serwera w ktorym sa gangi a jak sie zaklada gangu w nicku dopisuje sie gang czyli VIXA | Xayoo . I chce zobaczyc ze ten ban na 1 dzien ip interneta lub czegos zeby porownac bo jestem w 100% pewny ze to podszywka byla.