{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERWERA

Chciałbyś zostać opiekunem serwera? Decydować, zmieniać serwer oraz przyjmować adminów? A może masz jakiś pomysł na nowy serwer i chciałbyś do nas dołączyć? Odezwij się do właścicieli sieci, ponieważ szukamy właśnie takich osób jak Ty!

Kontakt do właścicieli
}
Tags
Author: piotrek1 - Replies: 7 - Views: 897
✓ wyzywanie na noże
Witam
 Mam propozycje dodania funkcji "wyzywanie na noże" wydaje mi się że ta funkcja jest potrzebna bo dużo razy gracze idą na noże a potem wyciągają broń i strzelają, myśle jeszcze że lepsze było by standardowe zabijanie nożem na prawym przycisku, wydaje mi się że ciekawsze mogło by to być i jeszcze dostępna funkcja /knife z wyborem noża wypowiadajcie się co o tym myślicie