{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERVERA

Chcesz zostać opiekunem servera?? Decydować o serwerze, przyjmować adminów oraz co można na serverze zmienić?? Może masz jakiś server którym chciałbyś do nas dołączyć?? Odezwij się do Właścicieli sieci!! Bo zaczynamy szukać opiekunów serwerów.

Kontakt do Wlascicieli
}
Tags
Author: JachenS - Replies: 3 - Views: 769
nie wierze ...
Gra się toczy normalnie, wbija "admin" daje bana każdemu kto go zabije (ssy lub bana za wh) można zobaczyć w amxbans. I pisze na say " chłopie ogarnij sie bo kazdego banujesz itp" dostaje bana chcę dodać że to kolejny admin który ma 14 lat oczywiście steama nie ma... a najlepszą rzeczą jest gdy on dednie drze się przez micro CELE MAPY albo spamuje na say@@ cele mapy no chyba nieporozumienie... PROSZĘ O UB

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Banned by Admin:
Author: Magiicc - Replies: 2 - Views: 447
[Odbanowany] Prośba o unbana - Magiicc- Nie Wierze!!
Prosze o obejrzenie jak najszybsze demko bo chce wrócic do Gry ;)
Wrzuciłem Autodem z cstrike dobrze ze nagrywa te demka xD
Loniu zawsze chcialeś obejrzeć demko Pozdrawiam xDD 

PS: Tak Tak wiem już sobie nie pogram ahh;((