{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

KONKURS - Euro 2020

Konkurs z okazji trwających eliminacji do Mistrzostw Europy 2020 r. Zasady są proste: wystarczy typować wyniki meczów. Umiesz trafić wynik meczu? Nie zwlekaj, już zacznij typować bo nagrody czekają!

TYPUJ WYNIKI MECZU

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

Głosujemy

Głosuj na nasze serwery i wygraj atrakcyjne nagrody! Zasady są proste, a wszystko trwa niecałe 60 sekund. Zapraszamy do głosowania!

Zagłosuj

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube
}
Tags
Author: Włodar - Replies: 2 - Views: 581
Dobry wieczór
Nick w grze: JESTEM ŻYWĄ LEGENDĄ PB
Nazwa serwera: World
Data bana: 25.11.2017
Godzina bana: 17:53
Nick administratora banującego: Progresive
Nazwa mapy: jakiś tam paintball
Screenshooty Spakowane w ZIP: brak
Link do amxbans: https://paintballmod.com/bany/ban_list.php?bid=204
Ewentualny opis sytuacji: Dostałem bana :O Niby obraza :O I to na godzinę :O. Od kiedy bany się rozdaje za darmo? Progresive cos tam gadał na mikro, a ja grałem na muzyce i go nieszczególnie słyszałem, tyle, że wydawało mi