{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERVERA

Chcesz zostać opiekunem servera?? Decydować o serwerze, przyjmować adminów oraz co można na serverze zmienić?? Może masz jakiś server którym chciałbyś do nas dołączyć?? Odezwij się do Właścicieli sieci!! Bo zaczynamy szukać opiekunów serwerów.

Kontakt do Wlascicieli
}
Tags
Author: Nejmus^^ - Replies: 2 - Views: 241
✓ Prośba o unbana - więcek
Author: Nejmus^^ - Replies: 2 - Views: 196
✓ Prośba o unbana - więcek
Author: Nejmus^^ - Replies: 5 - Views: 589
✓ Podanie na admina - (Cs-gang) więcek
Author: Krzy$ - Replies: 6 - Views: 427
X X Skarga na więcek
Witam!
Chciałbym złożyć skargę na jednego z administratorów serwera PB World. Administrator o nicku Więcek, gra na cheatach, dokładniej - WH. Proszę na HLTV to sprawdzić. Stałem na skrzynkach a strzelał kulkami nad TXT , a skąd wiedział że tam stoję ? Takich Administratorów nie powinno być. Cała sytuacja miała miejsce na mapie "de_dust2_long" , o godzinie ok. 15:00. Jedynie czego oczekuje to o ukrania takiego Administratora nawet zdjęciem rangi admin.