{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

KONKURS - Euro 2020

Konkurs z okazji trwających eliminacji do Mistrzostw Europy 2020 r. Zasady są proste: wystarczy typować wyniki meczów. Umiesz trafić wynik meczu? Nie zwlekaj, już zacznij typować bo nagrody czekają!

TYPUJ WYNIKI MECZU

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

Głosujemy

Głosuj na nasze serwery i wygraj atrakcyjne nagrody! Zasady są proste, a wszystko trwa niecałe 60 sekund. Zapraszamy do głosowania!

Zagłosuj

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube
}
Tags
Author: Loniu - Replies: 0 - Views: 522
Ważne!!!
Witam.
Z dniem 2016-02-19 nasza domena PaintballMod wygaśnie lecz liczę ze do tego czasu ktoś bardzo chojny i pomocny obdarzy nas dotacją :)
Cena 97,17zl
Chcesz przyczynić się do rozwoju Naszej sieci?
Wyślij grosz przelewem więcej info u mnie na PW.

Author: Leon amator - Replies: 4 - Views: 817
Ważne! Granaty na małej mapie.
Hi!
Proponuję dopisać do regulaminów załącznik/listę pt. "Mała mapa". Funkcjonuje takie pojęcie ale nie jest to sprecyzowane. Gdyby taka lista istniała byłoby jasne, że na mapie z tej listy nie używa się żadnych granatów. Pozostawianie tematu otwartym budzi wątpliwości u graczy co jest małe a co nie... Pomaga też Adminom gdyż nie muszą się zastanawiać czy ta mapa jest jeszcze mała czy już nie. Na małej mapie Admin może wtedy np. przy pomocy bindów lub micro podać info "Mała mapa, zakaz używania
Author: Loniu - Replies: 13 - Views: 833
[Ważne]Do Adminow
Zauważyłem że zaczęły się robić grupki na Sieci wypowiadacie się we 3 czy 4 na TAK lub NIE nie macie swojego zdania i lecicie 3 na 1 oraz kopiujecie swoje odpowiedzi.
Drugą sprawą jest to że kobieta jakaś wejdzie na TSa czy Serwery to Wam już hormony buzują, rozumiem ze to ten wiek ale mnie już to zaczyna irytować, za każdym razem widzę ze zamiast być wszyscy razem zgrani to Admin jest przeciwko Adminowi. Dlatego jeszcze raz takie coś zobaczę gdzie nie macie swojego zdania trzymacie jedna stro
Author: Red Devil - Replies: 0 - Views: 206
Ważne.
Nastąpiła istotna zmiana we wzorze o ub. Wszystkie osoby korzystające z tego forum mają OBOWIĄZEK się z nim zapoznać!
Niezastosowanie się do wyżej wymienionego wzoru skutkuje brakiem ub.

https://paintballmod.com/Watek-wzor-prosby-o-ub_3332
Author: Red Devil - Replies: 0 - Views: 221
Ważne.
Z racji tego, że serwer diablo się nie rozwija postanowiliśmy nie pakować w niego potężnych pieniędzy a także poświecać czasu na jego rozwój. W najbliższym czasie serwer diablo zostanie usunięty a w jego miejsce powstanie serwer FFA. Dla sympatyków diablomoda których jest niewielu będzie to strata, ale obiecuje wam, że ten serwer znika na krótko i niedługo zawita do nas znowu :)
Author: oleksandra - Replies: 0 - Views: 335
✓ ✓ WAŻNE OGŁOSZENIE!
[Obrazek: https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.15752...e=5D8D0E84]
 
Nasza sieć zaczyna coraz gorzej funkcjonować. Wyraźny spadek graczy na serwerach sprawiają, że rośnie niezadowolenie zarówno w Was jak i nas.
[align=center]

Jeśli chcecie, aby nasza sieć nadal funkcjonowała tak jak kiedy
Author: .Spr!Nt^^ - Replies: 0 - Views: 104
✓ [oddzielony]✓ ✓ WAŻNE OGŁOSZENIE!
Spróbuję się coś dorzucić