{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERWERA

Chciałbyś zostać opiekunem serwera? Decydować, zmieniać serwer oraz przyjmować adminów? A może masz jakiś pomysł na nowy serwer i chciałbyś do nas dołączyć? Odezwij się do właścicieli sieci, ponieważ szukamy właśnie takich osób jak Ty!

Kontakt do właścicieli
}
Tags
Author: Vito Małkers X - Replies: 22 - Views: 818
✓ Prośba o unbana - Vito Małkers X
Witam,

Gram u was na only DD2 od jakiegoś czasu. Nie sprawiam żadnych problemów, pomagam innym graczom itd.
Tego wieczoru otrzymałem permanentny zakaz wstępu w związku z podejrzeniem skrypta czy czegoś tam odnośnie rozrzutu broni...
Mój CS 1.6 to wersja XTCS 1.6 final release... przez to rozrzut mojej broni może być inny. Ściągnąłem tę grę po 4 latach przerwy z oficjalnej strony i nic więcej nie instalowałem bo wręcz się na tym nie znam. Na jakichś czitach, anty smoke, anty flash, ro recoil