{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERVERA

Chcesz zostać opiekunem servera?? Decydować o serwerze, przyjmować adminów oraz co można na serverze zmienić?? Może masz jakiś server którym chciałbyś do nas dołączyć?? Odezwij się do Właścicieli sieci!! Bo zaczynamy szukać opiekunów serwerów.

Kontakt do Wlascicieli
}
Tags
Author: Kamper - Replies: 2 - Views: 494
freezetime i vipy
Cześć

Proszę o ustawienie mp_freezetime na 2-3 sekundy, obecnie jest na 0. To bardzo niedobre szczególnie dla przegrywającego zespołu oraz nowych graczy, którzy nie potrafią kupić broni odpowiednio szybko. Niekiedy nie mogą wyjść z respa, bo przeciwnicy już ich raszują.

Jeszcze odnośnie VIPów, widziałem, że zdarza się, że mają broń w pierwszej rundzie - pistoletówce. Nie muszę tłumaczyć jak bardzo jest to nie fair. Podejrzewam, że chodzi o restart mapy. Gracz wchodzi na serwer, jak wejdzie
Author: PhOeNYX - Replies: 5 - Views: 790
Wyróżniające się vipy w innych Postaciach.
Przydałby się jakiś wygląd dla vipów wyróżniający na serwerze DD2 .   Co o czymś takim myśliscie ? ;]    trzeba jakieś nowostki wprowadzić bo już spory czas jest to samo.