{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERVERA

Chcesz zostać opiekunem servera?? Decydować o serwerze, przyjmować adminów oraz co można na serverze zmienić?? Może masz jakiś server którym chciałbyś do nas dołączyć?? Odezwij się do Właścicieli sieci!! Bo zaczynamy szukać opiekunów serwerów.

Kontakt do Wlascicieli
}
Tags
Author: Poftorek - Replies: 103 - Views: 6401
v6 Głosuj na nasze serwery i wygraj atrakcyjne nagrody!
v6 Głosuj na nasze serwery i wygraj atrakcyjne nagrody!

Startuje szósta część konkursu Głosuj na nasze serwery i wygraj atrakcyjne nagrody! Zapraszamy do głosowania oraz wpisów z numerami głosów pod tym wątkiem.
 
[align=center]
[spoilerus]
1.
Na jedno IP jest przypisana możliwość oddania jednego głosu na 24 godziny[font=Times New Roman] więc jak maci
Author: Poftorek - Replies: 1 - Views: 390
✓ Wyniki konkursu v6 Głosuj na nasze serwery i wygraj atrakcyjne nagrody!
Miło mi poinformować, iż w konkursie v6 Głosuj na nasze serwery i wygraj atrakcyjne nagrody wygrywają następujące osoby:

@ Leon amator, który zrzekł się wygranej dla @cool guy
@ krxxkamila 
@Axwell, który zrzekł się wygranej dla @ Fanatyczka ^^
@ Riva 

Zwycięzców proszę o kontakt z @ Loniu w ciągu 48h po odbiór nagrody - vipa na wybrany przez siebie serwer na okres jednego miesiąca.