{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERVERA

Chcesz zostać opiekunem servera?? Decydować o serwerze, przyjmować adminów oraz co można na serverze zmienić?? Może masz jakiś server którym chciałbyś do nas dołączyć?? Odezwij się do Właścicieli sieci!! Bo zaczynamy szukać opiekunów serwerów.

Kontakt do Wlascicieli
}
Tags
Author: Fochu - Replies: 6 - Views: 611
Usuniecie mapy
Czesc, wychodze z pomysłem zastąpienia mapy de_dust2 2x2 jakąkolwiek inna mapa, co chciałbym przełożyć również na pbw. Podchodząc czysto logicznie, zawsze jak zmienia sie ta mapa, z 15 osob robi sie 8. Dlaczego? Jeżeli ktoś nie ma vipa, po stronie terro nie ma mozliwosci wyjscia z anarchii czy też gali. Jedynym wyjsciem jest przypadkowy traf na to, ze wszyscy beda przeladowywać. Jest to tylko moja opinia, ale nie chce sie juz czytac, jak to ktoś na tej mapie po stronie terro nie kampi; jak ma ni