{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERWERA

Chciałbyś zostać opiekunem serwera? Decydować, zmieniać serwer oraz przyjmować adminów? A może masz jakiś pomysł na nowy serwer i chciałbyś do nas dołączyć? Odezwij się do właścicieli sieci, ponieważ szukamy właśnie takich osób jak Ty!

Kontakt do właścicieli
}
Tags
Author: FALLEN - Replies: 3 - Views: 343
Twój Ulubiony Utwór Do Kolejnych Rs'ów!
Jako iż potrzebne jest 16 utworów do kolejnych rs'ów bardzo pomocne byłoby abyście tutaj w odpowiedziach wkleili swoją lub swoje jeśli macie kilka utworów które bardzo lubicie. Proszę się nie wstydzić bo naprawdę nie ma czego. Każdy słucha tego co lubi i mu wpada w ucho więc prosiłbym o chętne udostępnianie najlepiej z linkiem i momentem który chcielibyście aby się znalazł :)