{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERWERA

Chciałbyś zostać opiekunem serwera? Decydować, zmieniać serwer oraz przyjmować adminów? A może masz jakiś pomysł na nowy serwer i chciałbyś do nas dołączyć? Odezwij się do właścicieli sieci, ponieważ szukamy właśnie takich osób jak Ty!

Kontakt do właścicieli
}
Tags
Author: uvzen - Replies: 1 - Views: 1137
wkoncu tzreba napisac :XD
Nick :uvzen

Wiek: prawie 20

Steam WYMAGANY jest

Poprzedni klan w jakim grałem to (dlaczego zrezygnowałem): bylo sie w kilku klanach np. trustet ale brak czasu i slaba organizacja tego klanu zmusila mnie to zrezygnowania

Ulubiony tryb rozgrywki: sport(siatkowka) no i cs

Kontakt: TS3, steam, GG tak

Chce do was dolaczyc, ponieważ...:Jak kazdy wie i widzial umniem grac i dobrze dogaduje sie z graczami. Wiec moge pomóc rozkrecic slawe naszego klanu pb moda z klanowiczami i takie tam