{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERVERA

Chcesz zostać opiekunem servera?? Decydować o serwerze, przyjmować adminów oraz co można na serverze zmienić?? Może masz jakiś server którym chciałbyś do nas dołączyć?? Odezwij się do Właścicieli sieci!! Bo zaczynamy szukać opiekunów serwerów.

Kontakt do Wlascicieli
}
Tags
Author: WineX - Replies: 7 - Views: 1075
[CS:GO] Typ Serwera
Witam, aby nie zanudzać was zbędnymi zdaniami przejdę do sedna. Otóż już wkrótce dla naszej społeczności Paintballmod.com zostanie otwarty serwer Counter Strike: Global Offensive. W związku z powyższym dla wszystkich zostanie utworzona ankieta w której wytypować możemy rodzaj serwera, jeśli  Twojego typu nie ma w ankiecie prosimy o napisaniu postu z rodzajem w tym temacie.


Wstępnie do wyboru:
  • FreeForAll/ 4Fun
  • Only DD2
  • Hiden seek
  • Only AWP
  • Arena