{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERWERA

Chciałbyś zostać opiekunem serwera? Decydować, zmieniać serwer oraz przyjmować adminów? A może masz jakiś pomysł na nowy serwer i chciałbyś do nas dołączyć? Odezwij się do właścicieli sieci, ponieważ szukamy właśnie takich osób jak Ty!

Kontakt do właścicieli
}
Tags
Author: Poftorek - Replies: 3 - Views: 266
✓ ✓ Nejmus - demo gracza Tyka na DD2
@ Nejmus^^ 
https://paintballmod.com/bany/ban_list.php?bid=18950
Jakbyś mógł zobaczyć jego demo, bo nie może znaleźć ssów co mu je zrobiłem, koleś jest na steam i przyszedł na ts3 w tej sprawie nawet, mogłem się pomylić bo jest wiarygodny i po piwku jestem (:p) także jak znajdziesz chwilę to sprawdziłbyś a na razie dostał ub.


31.03.2020 - 23:04:27
SteamID
STEAM_0:0:93486413
SteamCommunity ID
[url=http://steamcommunity.co
Author: Tyka1995 - Replies: 2 - Views: 250
✓ Prośba o unbana - Tyka