{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji
}
Tags
Author: Cresovia - Replies: 2 - Views: 387
Takie Mocne Tricki
Nie będę sie kłucił ze "starszymi" ludźmi na TS więc napiszę tutaj bo to nie ma sensu. Są świadkowie na to że LOGAN nie ma za grosz szacunku do innych adminów.  Więc zgłaszam skargę w związku z brakiem kultury admina ::D Proszę żeby go troche NAUCZYĆ CZEGOŚ bo to nie ma sensu takie ruszaj pupą*nie o szopenie.