{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji
}
Tags
Author: Toxic - Replies: 2 - Views: 236
SSY Toxic
Nick w grze: Toxic
Nazwa serwera: [b][color=#3333ff][size=small][font=Monaco, Consolas, Courier, monospace][size=x-small][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][url=https://paintballmod.com/forumdisplay.php?fid=236]GO MOD Only DD2 Wygraj Steama!!! [SKINY][RYNEK][EURO][ASYSTY][LOS VIP][FREE VIP 22-7] PaintballM
Author: Leon amator - Replies: 2 - Views: 368
Cziter Toxic
Nick oskarżonego: Toxic
Nazwa serwera: DD2
Data i godzina zdarzenia: 03.11.2017 godz. 15.55
Rodzaj cheata(przypuszczenie): Anty smog, wh
[b]HLTV lub plik demo: HLTV:p

IP gracza: 213.155.191.77 STEAM_1:0:70504802[/b]
[b]Gracz o takim nicku posiada już bana, ale teraz ma nowe IP.[/b]