{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERVERA

Chcesz zostać opiekunem servera?? Decydować o serwerze, przyjmować adminów oraz co można na serverze zmienić?? Może masz jakiś server którym chciałbyś do nas dołączyć?? Odezwij się do Właścicieli sieci!! Bo zaczynamy szukać opiekunów serwerów.

Kontakt do Wlascicieli
}
Tags
Author: VooDoo - Replies: 8 - Views: 521
Szkalowanie VooDoo
(Z góry przepraszam, jeśli zły dział, po prostu nie wiedziałem jak to skategoryzować)

Otóż problem (wydaje mi się, że problem) jest następujący. Non stop podczas gry jestem wyzywany. Od "ssaków leśnych", "męskich członków", "ścierek", "rzeczy które znajdują się w koszu", "homoseksualistów" itede, itepe. 
Nasiliło się to jeszcze bardziej w ostatnich dniach, nie wiem czym jest to spowodowane. Jestem świadom tego jak gram, ale to nie powód, żeby od razu odstawiać takie cyrki. 

Na classicu je