{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERVERA

Chcesz zostać opiekunem servera?? Decydować o serwerze, przyjmować adminów oraz co można na serverze zmienić?? Może masz jakiś server którym chciałbyś do nas dołączyć?? Odezwij się do Właścicieli sieci!! Bo zaczynamy szukać opiekunów serwerów.

Kontakt do Wlascicieli
}
Tags
Author: Jestem Emil - Replies: 7 - Views: 638
✓ [Szablon] Błędy w nosy szablonie
1. Gdzie się podziały przyjazne linki ?

2. Kolor w wątku - domyślny (biały) jest za jasny aż bije w oczy. 


Menu:

3. Zbanowani  i Sklep - te podstrony są całkiem w innym stylu, tzn. stare tło, logo itd.

4. Mój profil --> Szczegóły reputacji --> Podsumowanie  --> (to najbardziej po prawej) - tam mamy liczbę w ciągu określonego czasu. Słowa: Pozytywne Neutralne Negatywne są za blisko siebie. 

5. Ikonki obok [i]Mojego profil