{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERWERA

Chciałbyś zostać opiekunem serwera? Decydować, zmieniać serwer oraz przyjmować adminów? A może masz jakiś pomysł na nowy serwer i chciałbyś do nas dołączyć? Odezwij się do właścicieli sieci, ponieważ szukamy właśnie takich osób jak Ty!

Kontakt do właścicieli
}
Tags
Author: Jestem Emil - Replies: 0 - Views: 1542
Gdzie znajdę swojego bana w AMX?
Dostałes bana na jednym z naszych serwerów, a nie wiesz za co, nie wiesz od kogo lub chcesz wstawić link do odwołania? Ten poradnik pomoże Ci w znalezieniu Twojego bana.

1. Wchodzisz w link: Kliknij Tutaj
[align=center]2. Pod linkiem pojawia się belka, na której szukamy napisu "szukaj" (wygląda to tak: [url=https://imgur.com/a/Rsmn2]Kliknij Tutaj
Author: Poftorek - Replies: 0 - Views: 159
[TS3] Jak zrobić swojego bota muzycznego? (za darmo)

1 Pobieranie programu


Pobieramy program https://www.vb-audio.com/Cable/
Rozpakowujemy go.
Otwieramy aplikację z rozpakowanego folderu o nazwie VBCABLE_Setup.exe lub VBCABLE_Setup_x64.exe w przypadku systemu 64 bitowego i postępujemy zgodnie z instrukcjami.

2 Stworzenie tożsamości


Narzędzia - Tożsamości - Utwórz
Nazwa tożsamości: np. BOT muzyczny 
[color=#ff6