{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERVERA

Chcesz zostać opiekunem servera?? Decydować o serwerze, przyjmować adminów oraz co można na serverze zmienić?? Może masz jakiś server którym chciałbyś do nas dołączyć?? Odezwij się do Właścicieli sieci!! Bo zaczynamy szukać opiekunów serwerów.

Kontakt do Wlascicieli
}
Tags
Author: Mania - Replies: 1 - Views: 788
Kpina ze strony admina

  1. Jaki Serwer PaintballMod
  2. Nick z gry: Śniezynka
  3. Data i godzina bana: 18.44
  4. Mapa: SUNNY
  5. [b]Nick Admina który Cię zbanował: Szerszeń 
Author: C!astko :] - Replies: 11 - Views: 1138
Siema z tej strony C!asteczko
Siemanko Wszystkim mam na imię Sławomir jestem z Zachodniopomorskiego

Mam 18 lat interesuje się cs od 4 klasy podstawowej , oczywiście piłką i wszelkim rodzajem rozrywki (ostatnio nawet zaczełem oglądać Tour De France) Haha ;0 
 
Jestem dosyc starym graczem pochodzoncym i wychowanym sie na sieci CsMakibi :[Obrazek: https://paintballmod.com/images/smilies/smile.png


Pozdrawiam C!astko
Author: Poftorek - Replies: 4 - Views: 2461
Jak szybko włączyć strony do głosowania z naszymi serwerami?
Hej! Pewnie was też nudzi sześciokrotne wymuszenie kliknięcia kółka myszy na linkach do oddania głosu na nasze serwery, prawda? Bo mnie tak, w sumie, dopiero co odkryłem pewien sposób, który może nie jest jakiś genialny, ale na pewno ułatwi nam częstsze głosowanie.

1 Włączenie wszystkich linków


Musimy odpalić te linki w 6 kartach, zrób to teraz.

http://paintballmod.com/zaglosuj/go
[url=http://paintballmod.com/zaglosuj/pbw]http: