{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERVERA

Chcesz zostać opiekunem servera?? Decydować o serwerze, przyjmować adminów oraz co można na serverze zmienić?? Może masz jakiś server którym chciałbyś do nas dołączyć?? Odezwij się do Właścicieli sieci!! Bo zaczynamy szukać opiekunów serwerów.

Kontakt do Wlascicieli
}
Tags
Author: Tena. - Replies: 5 - Views: 777
Strefa Adminow
Na samym wstępie pragnę zaznaczyć, iż ten temat jest kierowany do adminów, moderatorów, ph@ oraz h@. Proszę o nie wypowiadanie się innych osób, w przeciwnym razie z wielką chęcią będę wyciągał konsekwencje.

Moi mili, co powiecie na to, aby dodać dział "Strefa administracji" z ograniczonym dostępem dla administracji serwerów, moderatorów, pomocników H@ i samym naczelnych samców alfa, czyli H@? Sądzę, że pomogłoby to z ustalaniem terminów posiedzeń na TS3, które odbywają się czasami, ale także
Author: Kinga - Replies: 7 - Views: 996
Strefa Rozrywki
Witajcie moi mili,

[color=#ffffff]Wraz z Kamilą wpadłyśmy na pomysł aby powstała nowa sekcja. Byłaby ona związana z grami, luźnymi tematami oraz zabawami. Aktualnie na serwerze znajduje się tak zwana "Strefa rozrywki", która nie posiada żadnego opiekuna. Wydaję mi się, że wraz z Kamilą mogłybyśmy ją lekko pobudzić i rozruszać co by bardzo pozytywnie wpłynęło na atmosferę naszego forum :)  Z racji tego, że jest nas dwie, zawsze któraś znalazłaby czas. Oczywiście nasze za
Author: Bycze Jaja - Replies: 1 - Views: 380
Strefa Rashu
Przedstawiam wam mapę z wyznaczoną strefą rashu która obowiązuje na naszym serverze Only Mirage.[Obrazek: https://images91.fotosik.pl/341/a02eb3132aec5c69gen.png]