{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

KONKURS - Euro 2020

Konkurs z okazji trwających eliminacji do Mistrzostw Europy 2020 r. Zasady są proste: wystarczy typować wyniki meczów. Umiesz trafić wynik meczu? Nie zwlekaj, już zacznij typować bo nagrody czekają!

TYPUJ WYNIKI MECZU

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

Głosujemy

Głosuj na nasze serwery i wygraj atrakcyjne nagrody! Zasady są proste, a wszystko trwa niecałe 60 sekund. Zapraszamy do głosowania!

Zagłosuj

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube
}
Tags
Author: Krollu - Replies: 0 - Views: 192
Spis administratorów - wysyłanie PW!
Witam wszystkich. Proszę o wysłanie do mnie w prywatnej wiadomości informacji takich jak:
- Imię
- Nick w grze
- Wiek
- Posiadanie TS3 oraz mikrofonu [tak/nie]
- Steam ID (w przypadku braku napisac ze ma się NS)

Jest to obowiązkowe dla każdego admina Paintball Classic. Jest to potrzebne do prowadzenia kartoteki administratorów serwerów. Prosiłbym jak najszybciej.
Informacje muszą wysłać na chwilę obecną: Fraguje, Konrad.
Author: GandorQ - Replies: 8 - Views: 444
Spis klas Diablo
Wszedłem dzisiaj na te bieda diablo a jako że jestem w tym totalnym noobem to pomyślałem że mógłby ktoś zrobić jakiś spis klas, misji, krótko mówiąc mini poradnik. Dzięki temu łatwiej będzie się nowym odnaleść na serwerze i może nawet czasami tam będę zaglądał :p Propsuje