{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERWERA

Chciałbyś zostać opiekunem serwera? Decydować, zmieniać serwer oraz przyjmować adminów? A może masz jakiś pomysł na nowy serwer i chciałbyś do nas dołączyć? Odezwij się do właścicieli sieci, ponieważ szukamy właśnie takich osób jak Ty!

Kontakt do właścicieli
}
Tags
Author: Psychiczny - Replies: 9 - Views: 1089
Siemaa
Cześć.Mam na imię Mateusz.Mam 16 lat.Interesuję się piłką nożną grafiką oraz informatyką.
Author: Kill3r_PL - Replies: 9 - Views: 799
Siemaa :D
Siemka! :D
Mam na imię Kacper mam 14 lat gram na paintball mod only map cs go czy coś takiego^^ mniejsza z tym. Trafiłem na wasz serwer przypadkowo i spotkałem znajomego a potem okazało się, że jest ich więcej xD. Lubię pograć w piłkę i w 1.6 lubię robić  także grafiki i pojeździć rowerem :) Myślę, że wystarczy siema! :D