{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji
}
Tags
Author: Shineru - Replies: 13 - Views: 997
podanie na ub team Shineru
Imię: Wiktor
Wiek: 15 lat
Doświadczenie na stanowisku: średnie 
Posiadanie mikrofonu [Tak/Nie]: Tak
Posiadanie TeamSpeak 3 [Tak/Nie]: Tak
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: 3-4 godziny dziennie 
Coś o sobie: jestem wybuchową osobą uczę się nowych rzeczy staram się być miły dla użytkowników forum oraz poświęcam dużo czasu na grę.
Czy zapoznałeś się z regulaminem forum [Tak/Nie]: Tak
Czy zapoznałeś się z regulaminami serwerów [Tak/Nie]: Tak
Author: Shineru - Replies: 5 - Views: 585
Pożegnanie Shineru......
Witam chciałbym  wam podziękować za wszystkie  spełnione z wami chwile ponieważ wydaje mi się że jednak lepiej będzie jak odejdę 
i też bym chciał przeprosić  dużą  liczbę osób bo poznali mnie od tej gorszej strony chciał bym to naprawić ale nie potrafię i zbytnio nie wiem jak poważne powody zostawię dla siebie 

mam nadzieję że jeszcze kilka razy przemyśle tą kwestie i że zmienię zdanie ale jak na razie wydaje mi się że tak będzie najlepiej 3majcie się życzę sukcesów oraz wszystkiego