{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERWERA

Chciałbyś zostać opiekunem serwera? Decydować, zmieniać serwer oraz przyjmować adminów? A może masz jakiś pomysł na nowy serwer i chciałbyś do nas dołączyć? Odezwij się do właścicieli sieci, ponieważ szukamy właśnie takich osób jak Ty!

Kontakt do właścicieli
}
Tags
Author: Tena. - Replies: 6 - Views: 1095
Seriale
Cześć. Czy ktoś z was oglądał może jakieś ciekawe seriale? Jeżeli oglądaliście Gomorrę, Narcosa, Breaking Bad, The suits co sądzicie o nich? A może ktoś z Was zna jakieś polskie seriale tego typu, a nie tasiemce pokroju Klan (1szy odcinek Klanu kozak, reszta do odstrzału), Rodzinki pl? Może polecicie jakiś typowy serial z fabułą, gdzie można się wkręcić.  Cool