{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

KONKURS - Euro 2020

Konkurs z okazji trwających eliminacji do Mistrzostw Europy 2020 r. Zasady są proste: wystarczy typować wyniki meczów. Umiesz trafić wynik meczu? Nie zwlekaj, już zacznij typować bo nagrody czekają!

TYPUJ WYNIKI MECZU

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

Głosujemy

Głosuj na nasze serwery i wygraj atrakcyjne nagrody! Zasady są proste, a wszystko trwa niecałe 60 sekund. Zapraszamy do głosowania!

Zagłosuj

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube
}
Tags
Author: Rym Cym Cym - Replies: 2 - Views: 341
Propozycje od Rymka :P
Witam ! z tej strony Rym Cym Cym,
Propozycja 1
- Dodanie pluginu na mutowanie graczy (amx_mute).
 Jak każdy wie na jb gra mnóstwo dzieci, niektóre z nich są ogarnięte ale niestety nie wszystkie, taki plugin miałby na celu wyciszanie graczy (w szczególności dzieci) łamiące pkt regulaminu związane z komunikacją głosową.
[color
Author: Rym Cym Cym - Replies: 3 - Views: 310
Kolejna propozycja od Rymka
Siema, to znowu ja  :p 

 Ostatnio będąc na serwerze (nie dzisiaj) wpisałem sobie z ciekawości /top15 i zobaczyłem kto tam góruje... W oko wpadł mi ziomek, który jest 3 (2 bo top 1 nie gra wgl na serwerze) w topce, no to ja sobie w myśli powiedziałem "Pewnie ogarnia typek nieźle skoro niedawno patrzyłem w topkę i nie było go nawet na liście."

[font=Arial Black][color=#33cc33]      Jak dzisiaj wbiłem na serwer i zobaczyłem