{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERVERA

Chcesz zostać opiekunem servera?? Decydować o serwerze, przyjmować adminów oraz co można na serverze zmienić?? Może masz jakiś server którym chciałbyś do nas dołączyć?? Odezwij się do Właścicieli sieci!! Bo zaczynamy szukać opiekunów serwerów.

Kontakt do Wlascicieli
}
Tags
Author: rioX1994 - Replies: 5 - Views: 278
Ban rioX
Do Moderatorów : Przeniście w odpowiednie miejsce, jeżeli zły dział. (Z góry dzięki)

Nick w grze: rioX
Nazwa serwera: OnlyDD2
Data bana: 25.06.17
Godzina bana: około 20:20
Nick administratora banującego: C1astko =]
Nazwa mapy: De_dust2
Screenshooty Spakowane w ZIP:  Brak
Link do amxbans: https://paintballmod.com/bany/ban_list.php?bid=1076
Ewentualny opis sytuacji: Dostałem kicka z powodem używasz autobh. Poczym zostałem ukarany banem od w/w admina a dokładnie permem.

[col