{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERWERA

Chciałbyś zostać opiekunem serwera? Decydować, zmieniać serwer oraz przyjmować adminów? A może masz jakiś pomysł na nowy serwer i chciałbyś do nas dołączyć? Odezwij się do właścicieli sieci, ponieważ szukamy właśnie takich osób jak Ty!

Kontakt do właścicieli
}
Tags
Author: Leon amator - Replies: 16 - Views: 2362
[Rozwiązany]Resp do 1.20? A co to znaczy?
Mam pytanie.
Co oznacza zdanie zamieszczone w różnych miejscach tego samego regulaminu
Cyt 1: "Zakaz kampienia z paką na respie TT do 1:20"? 
To mogę tam siedzieć z paką przez 1.15? 
A co znacza to:
[color=#ffffff][font=Roboto, sans-serif]Cyt 2: "[font
Author: MalaVarD - Replies: 13 - Views: 1234
To trochę za silne
Czy naprawdę potrzebne jest to ożywianie? Urozmaica to rozgrywkę rozumiem, ale ludzie zaczynają wykorzystywać to jako nabijanie killi. Przykładowo: ktoś z teamu ożywia swoich sojuszników (niekiedy wbrew ich woli) i drużyna przeciwna kampi na respie czekając na kille, i ta sytuacja często się powtarza. Nie lepiej by było , usunąć to lub też ustawić ograniczenie , że każdy może tylko RAZ ożywić osobę , a nie sekstylion razy. Podobny problem jest z Resp Killem (tzw. RK) , ludzie zaczynali niechcący