{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERVERA

Chcesz zostać opiekunem servera?? Decydować o serwerze, przyjmować adminów oraz co można na serverze zmienić?? Może masz jakiś server którym chciałbyś do nas dołączyć?? Odezwij się do Właścicieli sieci!! Bo zaczynamy szukać opiekunów serwerów.

Kontakt do Wlascicieli
}
Tags
Author: Natala - Replies: 5 - Views: 1275
Wywiad z naszą byłą Adminką i Redaktorką
Natala: Hej. Zacznę standardowo. Przedstaw nam się. Ile masz lat, skąd jesteś, powiedz coś o sobie.

Agata: Mam na imię Agata. W listopadzie skończę 20 lat. Urodziłam się i mieszkam w Bydgoszczy. Coś o sobie? Hm.. Lubię adrenalinę i podróże. Kiedyś bardzo dużo jeździłam po Polsce.
[align=left][color=#33ffff]N: Niebezpieczna z Ci
Author: Johnny Bravo - Replies: 8 - Views: 2230
Wywiad z naszą redaktorką! :)

[align=left][size=medium][color=#111111][size=medium][font=Tahoma,Verdana,Arial,sans-serif][color=#339999][font=Times New Roman]Hejka Patrycja, bardzo dziękuję, że zgłosiłaś się na wywiad ^^. Opowiedz nam coś o sobie, skąd jesteś, który jesteś rocznik, bo o wiek kobiet n