{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERWERA

Chciałbyś zostać opiekunem serwera? Decydować, zmieniać serwer oraz przyjmować adminów? A może masz jakiś pomysł na nowy serwer i chciałbyś do nas dołączyć? Odezwij się do właścicieli sieci, ponieważ szukamy właśnie takich osób jak Ty!

Kontakt do właścicieli
}
Tags
Author: Leon amator - Replies: 3 - Views: 604
Puste półki w naszym sklepie, jak żyć?
Witam!
Jakiś czas temu powstał nasz nowy całkiem ładny sklep: https://paintballmod.com/shop/#index
Tylko ciężko coś tam wybrać gdyż kompletnie brak opisu co się kupuje (lub nie potrafię tego znaleźć albo jest zbyt "głęboko" ukryte:/) a to jakby jest mało zachęcające, nikt nie kupuje kota w worku. Nie wiem jak jest z "ruchem" w sklepie na stronie ale gdyby były konkretne opisy co gracz dostaje kupując VIPa, sVIPa, GOLD Vipa zapewne pomogłoby to graczom coś wybrać.
Proponuję dodanie do każdej u