{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERWERA

Chciałbyś zostać opiekunem serwera? Decydować, zmieniać serwer oraz przyjmować adminów? A może masz jakiś pomysł na nowy serwer i chciałbyś do nas dołączyć? Odezwij się do właścicieli sieci, ponieważ szukamy właśnie takich osób jak Ty!

Kontakt do właścicieli
}
Tags
Author: peterek - Replies: 2 - Views: 941
ss Pukam W Jajko

  1. 1. Nick z gry:    PuKaM W JaJkoO
  2. 2. Data i godzina bana:  31.12.2015 - 16:59:00
  3. 3. Mapa: DD2
  4. 4. Nick Admina który Cię zbanował: ZdezorientowaNNy
  5. [color=#222222]6. Opis sytuacji: Gram normalnie a tu ss [Obrazek: https://paintballmod.com/images/smilies/biggrin.png] miła atmosfera nic nie szkodzi zdarza się ;[img]https://paintballmod.com/images/smilies/wink