{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

KONKURS - Euro 2020

Konkurs z okazji trwających eliminacji do Mistrzostw Europy 2020 r. Zasady są proste: wystarczy typować wyniki meczów. Umiesz trafić wynik meczu? Nie zwlekaj, już zacznij typować bo nagrody czekają!

TYPUJ WYNIKI MECZU

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

Głosujemy

Głosuj na nasze serwery i wygraj atrakcyjne nagrody! Zasady są proste, a wszystko trwa niecałe 60 sekund. Zapraszamy do głosowania!

Zagłosuj

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

MEGA LOTERIA

Chcesz wygrać kupon o wartości 50,20,10 Paysafecard?? Wystarczy że Udostępnisz naszego Facebooka, Subskrybujesz Kanał na YouTube i zostawisz Komentarz. Więcej Informacji dowiesz się Klikając na Zielony przycisk Poniżej!!

MEGA LOTERIA
}
Tags
Author: RexxoR - Replies: 8 - Views: 1313
Chcialbym sie przywitac :)
Witam , chciałem się przywitać / przedstawić "trochę późno"  ale myślałem ze  długo tutaj   nie  posiedzę . Także mam na imię  Emil  mam   19  lat    gram w  cs'a 7 lat z  przerwami , obecnie  tez  sprawuje role Admina  DD2. Jestem osoba  Komunikatywna , lubię żartować  jak   każdy   od czasu do  czasu  Zaszaleć ,  nie lubię obgadywania  bądź co bądź za plecami " Masz  coś   do mnie   Przyjdź i powiedz a na pewno to  rozwiążemy "
. Jeżeli   chodzi o  zainteresowania  to  Elektronika ,  dobra  m