{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

KONKURS - Euro 2020

Konkurs z okazji trwających eliminacji do Mistrzostw Europy 2020 r. Zasady są proste: wystarczy typować wyniki meczów. Umiesz trafić wynik meczu? Nie zwlekaj, już zacznij typować bo nagrody czekają!

TYPUJ WYNIKI MECZU

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

Głosujemy

Głosuj na nasze serwery i wygraj atrakcyjne nagrody! Zasady są proste, a wszystko trwa niecałe 60 sekund. Zapraszamy do głosowania!

Zagłosuj

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube
}
Tags
Author: KR0LIK BAX C0 JEST D0KT0RKU - Replies: 4 - Views: 324
Przenikanie
Co wy na to żeby przez 10 sec było przenikanie bo ciężko wyjść z tego respa, aby coś zraszować.
Oczywiście ja jestem na Tak.
Dziękuje, za odpowiedź.
Author: Dariusz - Replies: 5 - Views: 410
Przenikanie
Witam. 


Moją propozycją jest, aby wgrac plugin przenikania przez swoich zawodników w czasie gry.  Większość osób stoi w kupie czy to gala czy anarchia czy tez wejście na B i blokują się nawzajem, gdy ktoś chce się wycofać, bo chce iść gdzie indziej badz dostał flesza, wtedy jest wawariactwo obrazanie. 

Myślę, ze administracja zrozumie.