{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERWERA

Chciałbyś zostać opiekunem serwera? Decydować, zmieniać serwer oraz przyjmować adminów? A może masz jakiś pomysł na nowy serwer i chciałbyś do nas dołączyć? Odezwij się do właścicieli sieci, ponieważ szukamy właśnie takich osób jak Ty!

Kontakt do właścicieli
}
Tags
Author: KR0LIK BAX C0 JEST D0KT0RKU - Replies: 4 - Views: 647
Przenikanie
Co wy na to żeby przez 10 sec było przenikanie bo ciężko wyjść z tego respa, aby coś zraszować.
Oczywiście ja jestem na Tak.
Dziękuje, za odpowiedź.
Author: Dariusz - Replies: 5 - Views: 714
Przenikanie
Witam. 


Moją propozycją jest, aby wgrac plugin przenikania przez swoich zawodników w czasie gry.  Większość osób stoi w kupie czy to gala czy anarchia czy tez wejście na B i blokują się nawzajem, gdy ktoś chce się wycofać, bo chce iść gdzie indziej badz dostał flesza, wtedy jest wawariactwo obrazanie. 

Myślę, ze administracja zrozumie.
Author: Whuntex - Replies: 3 - Views: 336
✓ X Przenikanie
Co myślicie o tym, gdyby tak usunąć te przenikanie jeden przez drugiego, albo przynajmniej ustawić na czas pobytu na respie np. pierwsze 5s. to działa a potem się wyłącza żeby nie było tłoku? 
Można wtedy pokombinować coś z kolegom z drużyny.

Czekam na wypowiedzi.