{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

KONKURS - Euro 2020

Konkurs z okazji trwających eliminacji do Mistrzostw Europy 2020 r. Zasady są proste: wystarczy typować wyniki meczów. Umiesz trafić wynik meczu? Nie zwlekaj, już zacznij typować bo nagrody czekają!

TYPUJ WYNIKI MECZU

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

Głosujemy

Głosuj na nasze serwery i wygraj atrakcyjne nagrody! Zasady są proste, a wszystko trwa niecałe 60 sekund. Zapraszamy do głosowania!

Zagłosuj

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube
}
Tags
Author: Leon amator - Replies: 3 - Views: 140
✓ Prywatne Archiwum Wątków
Witam!
Ponieważ Moderatorzy mają tyle pracy, że nie mają czasu pozamykać wątków które są nieaktualne bądź dawno nie odwiedzane, wpadłem na pomysł aby stworzyć coś w rodzaju Archiwum Wątków Użytkownika.
Jakby to miało wyglądać?
W profilu użytkownika byłaby zakładka np: "Moje wątki". Znalazłyby się w nim wszystkie wątki użytkownika które  zostały przez niego napisane.
Niby jest coś takiego jak subskrybcja wątków ale tam jest wszystko, również wątki których nie jestem autorem.
Dla mnie osobiśc