{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERWERA

Chciałbyś zostać opiekunem serwera? Decydować, zmieniać serwer oraz przyjmować adminów? A może masz jakiś pomysł na nowy serwer i chciałbyś do nas dołączyć? Odezwij się do właścicieli sieci, ponieważ szukamy właśnie takich osób jak Ty!

Kontakt do właścicieli
}
Tags
Author: Mats - Replies: 9 - Views: 1532
Proźba o odbanowanie
1.  [Only De Dust2][Rangi][Medale][KONKURS][Merry Christmas] @ serwerygier.com  31.186.84.219:27045
2.  Mats
3.  23.12.2015 - 20:46:43
4.  Only De Dust2
5.  CzochrajBobra :3
6.  Po dobrze rozpoczętej rozgrywce i statystykach 14:2 nagle zostałem zbanowany. Powodem bana było rzekome (WH), ja jestem przeciwnikiem oszustwa itp. A swoją drogą ciężko określić zamiary administratora.. Nigdy nie miałem haxów i nie zamierzam ich mieć, a to ż