{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERWERA

Chciałbyś zostać opiekunem serwera? Decydować, zmieniać serwer oraz przyjmować adminów? A może masz jakiś pomysł na nowy serwer i chciałbyś do nas dołączyć? Odezwij się do właścicieli sieci, ponieważ szukamy właśnie takich osób jak Ty!

Kontakt do właścicieli
}
Tags
Author: Rolsort - Replies: 15 - Views: 1777
Przywitanko
Sieeeemaaaaanooo.. ::D

Niektórzy może mnie już kojarzą. Gram pod nickiem Jarosław Psikuta jestem Paweł mam 18 lat mieszkam niedaleko naszej jakże pięknej stolicy Warszawy. :D
Pare słów o mnie?
2 klasa technikum na kierunku zacnym jakim jest Technik Cyfrowych Procesów Graficznych. Zajmuję się grafiką komputerową rastry jak i wektory. Projektuje ulotki, wizytówki, loga, tła, banery, składam gazety i takie tam. Giercuje od czasu do czasu na Paintball Wordzie gdzie m