{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERVERA

Chcesz zostać opiekunem servera?? Decydować o serwerze, przyjmować adminów oraz co można na serverze zmienić?? Może masz jakiś server którym chciałbyś do nas dołączyć?? Odezwij się do Właścicieli sieci!! Bo zaczynamy szukać opiekunów serwerów.

Kontakt do Wlascicieli
}
Tags
Author: nrW - Replies: 12 - Views: 1007
Pozeganie By nrW
Z przykoscia stwierdzam ,ze musze sie pozegnac z wami , bo dluzej nie bede znosil , osob toksycznych , osob ktore wprowadzaja toksyczna atmofsere miedzy ludzmi . Nie bede sie meczyl przy klotniach ludzi , bo sa smieszne , mieszanie sie osob 3 do pewnych osob robi sie smieszne . Sorry ale nie mam 15 lat by sie tym jarac , by smiac z klotni pustch ludzi .: ) A jak kogos zrzera zazdrosc i proboje mieszac nie w swoich znajomych , to ja dziekuje za takie osoby . Nie bede tutaj wymienial osob , bo to