{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

KONKURS - Euro 2020

Konkurs z okazji trwających eliminacji do Mistrzostw Europy 2020 r. Zasady są proste: wystarczy typować wyniki meczów. Umiesz trafić wynik meczu? Nie zwlekaj, już zacznij typować bo nagrody czekają!

TYPUJ WYNIKI MECZU

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

Głosujemy

Głosuj na nasze serwery i wygraj atrakcyjne nagrody! Zasady są proste, a wszystko trwa niecałe 60 sekund. Zapraszamy do głosowania!

Zagłosuj

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube
}
Tags
Author: JEA - Replies: 8 - Views: 484
Powitać
Siema mam na imię Kuba chodzę do 1 lic. mam 16 ( prawie17) lat interesuję się głownie graniem w gry komputerowe ( chyba mam problem)
Głownie z serwerów cs 1.6 lubię serwery paintball więc forum mnie przyciągło....
Author: General Italia - Replies: 9 - Views: 357
General Italia powitać
Siemka! Jestem Damian mam 14 lat pochodze ze Śląska, ale aktualnie mieszkam w Dublinie. Mam brata który również gra na tym serwerze -- leb91. Gram na paintball'u od wczoraj. Ogólnie gram w cs'a juz ponad 2 lata. Interesuje się:
MUZYKA ->perkusja + pianino
SPORT -> szczegolnie hokej na trawie, a tak dla przyjemnosci to siatkowka, koszykowska, pilka nozna, pilka reczna 
Pozdrawiam:
General Italia     zastrzele