{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERVERA

Chcesz zostać opiekunem servera?? Decydować o serwerze, przyjmować adminów oraz co można na serverze zmienić?? Może masz jakiś server którym chciałbyś do nas dołączyć?? Odezwij się do Właścicieli sieci!! Bo zaczynamy szukać opiekunów serwerów.

Kontakt do Wlascicieli
}
Tags
Author: GandorQ - Replies: 0 - Views: 1152
Więcej FPS i Mniej Pingu
Witam![b][color=#ffffff][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][i]Postanowiłem dodać kolejny, myślę że przydatny poradnik. Czasami gracze mają dobry internet i komputer ale wysoki ping lub niskie FPS. Być może nie masz z tym problemów ale chcesz aby rozgrywka była jeszcze bardziej płynna. A może chcesz zmienić opcje graficzne aby ułatwić rozgrywkę? Jeżeli gra ma
Author: GandorQ - Replies: 0 - Views: 1587
Admina
Witam i zapraszam do lektury!!!

Jeżeli to czytasz prawdopodobnie właśnie otrzymałeś admina, zamierzasz złożyć podanie a może po prostu przeglądasz ciemne zakamarki forum? Obojętne dlaczego tu jesteś, ważne że po przeczytaniu tego poradnika dowiesz się kilku nowych rzeczy a także podsumujesz obecną wiedzę dotyczącą admina.

[align=center][b][size=large][color=#ff3366][s
Author: Leon amator - Replies: 9 - Views: 658
Poradniki by Gandorq!
Witam!
Jakiś czas temu nasz sympatyczny kolega Gandorq pisał poradniki dla początkujących w CS i co?
Jest na stronie głównej coś takiego jak "Poradniki CS" https://paintballmod.com/Forum-poradniki_83 a po wejściu, tam tylko pustka?
Może warto to miejsce wypełnić pracami kolegi Gandorq, może zachęci to inne osoby do pomocy początkującym po przez pisanie poradników?
Proponuję wyszukać w śmietniku czy innych miejscach gdzie te napisane porady przez Gandorq, innych autorów są, i zamieszczenie ich w
Author: Loniu - Replies: 0 - Views: 56946
[Aktualizacja] Wszystko o reHLDS 19.05.20 #reHLDS #reGame #reAPI


Wprowadzenie:Piszę ten temat gdyż na Polskich forach wspierajączych HLDS jest mało objaśnione i mało aktualizacji reHLDS, chciałbym Wam choć troche pomóc objaśniając Wam co to jest ten reHLDS.

[align=center]Jest to inżynieria odwrotna HLDS pojawiła się w pierwszej połowie 2015 roku dzięki DreamStalker i stała się znana po pojawieniu s
Author: Jestem Emil - Replies: 6 - Views: 2223
foto-poradnik "gdzie znajdę BS na mapie de_super_paintball".
Siema! Dzisiaj pokażę wam, gdzie znajdują się bombsite oraz jak do nich się przedostać na mapie de_super_paintball.

Podczas gry na mapie wiele ludzi nie zdaje sobie z tego sprawy, gdzie one się znajdują, wiec stąd wziął się pomysł na poradnik. Mam nadzieję, że się spodoba!  :D
[align=center][color=#ff3333]Jak wejść do dolnego bs`u? [/c
Author: Przecietna Kropka - Replies: 0 - Views: 211
✓ [Poradnik] Filmik z poradnikiem !!
[....]
Author: Leon amator - Replies: 0 - Views: 1518
Komendy na serwerach Paintballmod.com
Witam,
zapraszam do zapoznania się z komendami na naszych serwerach, nie jest ich wiele ale nigdy, nigdzie, nikt nie zebrał ich w jednym miejscu, co niniejszym czynię.
Komendy są dostępne po wpisaniu ich na czacie, podczas gry (chat message). Komendy wpisujemy tak jak są podane, czyli albo z "/" lub bez niego.

Na początek:
PB WORLD
1. /rs lub /resetscore - reset statów (zerujesz ilość "killi i detóf") komenda jednak nie resetuje globalnych statystyk gracza.
2. /me - wyświetla się: "Ostat