{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERWERA

Chciałbyś zostać opiekunem serwera? Decydować, zmieniać serwer oraz przyjmować adminów? A może masz jakiś pomysł na nowy serwer i chciałbyś do nas dołączyć? Odezwij się do właścicieli sieci, ponieważ szukamy właśnie takich osób jak Ty!

Kontakt do właścicieli
}
Tags
Author: Leon amator - Replies: 0 - Views: 2584
Podstawowe bindy dla adminów.
Witaj świeżo upieczony adminie.
Może spotkałeś się już z określeniem "bind" i wiesz co ono oznacza ale dla tych którzy mają wątpliwości małe wyjaśnienie: "bind" to skrót klawiaturowy czyli do danego klawisza klawiatury przypisujemy czynność (w tym wypadku, prosimy grę o wyświetlenie napisu na ekranie) którą ma zrobić gra (komputer). Żeby nie pisać wszystkiego ręcznie za każdyma razem ktoś wpadł na genialny pomysł i tak powstał "bind".
Poniżej parę prostych bindów dla Ciebie czyli Administrator