{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERVERA

Chcesz zostać opiekunem servera?? Decydować o serwerze, przyjmować adminów oraz co można na serverze zmienić?? Może masz jakiś server którym chciałbyś do nas dołączyć?? Odezwij się do Właścicieli sieci!! Bo zaczynamy szukać opiekunów serwerów.

Kontakt do Wlascicieli
}
Tags
Author: Leon amator - Replies: 0 - Views: 698
Podstawowe bindy dla adminów.
Witaj świeżo upieczony adminie.
Może spotkałeś się już z określeniem "bind" i wiesz co ono oznacza ale dla tych którzy mają wątpliwości małe wyjaśnienie: "bind" to skrót klawiaturowy czyli do danego klawisza klawiatury przypisujemy czynność (w tym wypadku, prosimy grę o wyświetlenie napisu na ekranie) którą ma zrobić gra (komputer). Żeby nie pisać wszystkiego ręcznie za każdyma razem ktoś wpadł na genialny pomysł i tak powstał "bind".
Poniżej parę prostych bindów dla Ciebie czyli Administrator