{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji
}
Tags
Author: Radzio - Replies: 2 - Views: 265
Ban permamentny
Nick oskarżającego w grze:  Radzio
Nick oskarżonego w grze:  KINIA
Nazwa serwera:  PaintBallMod Classic
Data zdarzenia: 05.11.2017
Proponowana kara: -
Dokładny opis sytuacji:  Otrzymałem bana na 5 min za niby bugowanie kulek, tylko że niewiedziałem i strzelałem do swojego a kinia stwierdziła ze buguje kulku specjanie. po  5 min wszedłem na serwer z oburzeniem i napisałem kini co o niej myśle było tam przekleństwo ale w połowie przerwane "*". (Kinia jestes ruszaj pupą*ieta za dawanie ba