{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERWERA

Chciałbyś zostać opiekunem serwera? Decydować, zmieniać serwer oraz przyjmować adminów? A może masz jakiś pomysł na nowy serwer i chciałbyś do nas dołączyć? Odezwij się do właścicieli sieci, ponieważ szukamy właśnie takich osób jak Ty!

Kontakt do właścicieli
}
Tags
Author: Peczeng - Replies: 5 - Views: 556
UB Peczeng
Nick: Peczeng
Data zdarzenia: 21.03.2015
Godzina: 201205

IP/SID: 83.8.245.82.
Mapa: de_dust2
[color=#333333][size=
Author: Peczeng - Replies: 2 - Views: 382
UB Peczeng
Nick w grze: Peczeng
Nazwa serwera: ONLY DD2 | ASYSTY | OSIĄGNIĘCIA
Data bana: 17 kwietnia 2017
Godzina bana: ok. 21:20
[b][color=#ffffff]Nick administratora banującego: Ociem (od razu skarga za to, że dostał kosę w plecy i nie patrząc czy jestem odpałem czy nie, admin dał mi poprostu bana za ab, nie wiedząc czy faktycznie go posiadam, niech się administrator pogodzi z tym,