{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube
}
Tags
Author: PDGpll - Replies: 6 - Views: 540
PDG
Nick:pDG
Serwer:Only DD2
Wiek:22
Mikro:tak
Ile Grasz Na tym Serwerze: 1,5- 2 miesiące 
Steam ID:/Nom Steam : STEAM_0:1:34478012
Znajomość AmxModmenu (Podstawowa w Skali 1-10) : 8
Dlaczego akurat ty.. Posiadam sporę doświadczenie w byciu Adminem , byłem nim na kilku serverach myślę że z powodzeniem . Przede wszystkim cenie sobie kulturę osobistą i bardzo irytuje mnie jej brak .
Ile razy byłeś [b]karany i za co.. hmmm po
Author: Gruby - Replies: 9 - Views: 837
Skarga admin PDG
Jaki Serwer: DD2
Nick: Gruby
Godzina, data zdarzenia: 3 czerwwca 2016r - Godzina między 16:20 - 17:10
Admin/gracz na którego chcesz złożyć skargę:   PDG
Opis sytuacji: Napisałem na u@ czy mógł by mi poddać  GG do headadmina napisał mi że kontakt na stronie. No dobra więc spytałem czy PW czy tam jest po prostu poddany kontakt odpowiadał to samo "Kontakt na stronie" a kiedy powiedziałem żeby odpowiedział to napisał że skoro tego nie rozumiem to nie jego problem. Admin to jednak osoba która m