{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERWERA

Chciałbyś zostać opiekunem serwera? Decydować, zmieniać serwer oraz przyjmować adminów? A może masz jakiś pomysł na nowy serwer i chciałbyś do nas dołączyć? Odezwij się do właścicieli sieci, ponieważ szukamy właśnie takich osób jak Ty!

Kontakt do właścicieli
}
Tags
Author: Spayki8 - Replies: 7 - Views: 985
Witam Panów i Panie
Cześć nazywam się Jarek, mam 16 lat pochodzę z okolic Słowińskiego Parku Narodowego (Pomorze), Gram po 2 godzinki dziennie już taj z 3 lata, miałem kilka razy admina serwera. Lubię sport: rzucam oszczepem, biegam, dużo jeżdżę rowerem.
Od kilku tygodni szukam jakiejś fajnej sieci serwerów, gdyż poprzednia w której byłem upadła i mimo moich starań chyba jej nie naprawią. No i zjawiłem się tutaj wiec chciałbym również podziekować [b][url=https://paintballmod.com/Uzytkownik-whuntex_8642][color=#d9
Author: wiewiura - Replies: 12 - Views: 1701
Panie/Panowie
Panie i Panowie co myślicie o zbliżających się mistrzostwach w piłce nożnej? 

Jak sądzicie czy polska wyjdzie z grupy ? Kto będzie czarnym koniem turnieju ? 

Moja propozycja jest taka aby oobstawiać mecze i za każdy dobrze wytypowany mecz pkt dodawać?