{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERVERA

Chcesz zostać opiekunem servera?? Decydować o serwerze, przyjmować adminów oraz co można na serverze zmienić?? Może masz jakiś server którym chciałbyś do nas dołączyć?? Odezwij się do Właścicieli sieci!! Bo zaczynamy szukać opiekunów serwerów.

Kontakt do Wlascicieli
}
Tags
Author: KnD1 - Replies: 10 - Views: 1021
Paka
Proponuje wydłużyć czas paki o jakieś 5 sec.
Przy obecnym czasie CT praktycznie nie ma szans rozbroić paki gdy musi przebiec z jednego bs'a na drugi bo zostaje im jakies 10 sec gdy są pod b. Z tego względu muszą bezmyślnie wbiegać  i dać sie zabić bo nie ma czasu nawet rzucić fb. 
No chyba, że mają ogromną przewagę np. 6vs1 wtedy sobie tak wbiegają ale z reguł i tak przegrywają bo czas jest po prostu za krótki. 

Chyba nie było w takiej mapki, którą ct by wygrało,a przynajmniej ja nie widzia
Author: Magiicc - Replies: 8 - Views: 495
Paka problem
Miałem pisać na steamm do @ Loniu zawsze coś mi wypadnie z tej główki. A że siedzę w kolejce do doktora to postanowiłem napisać wątek xd a więc problem jest taki:

Mapa dd2 na serverze dd2 hmm buguje się paka nie można jej wybrać że swojego ekwipunku dopiero jak wyrzuci się bron nie dzieje się to zawsze  ale przeważnie przy małej liczbie osób i nie tylko u mnie. I przeważnie jak się ma awp. Wyrazie pytań wiecie gdzie mnie znaleźć sory za błędy ale na telefonie pisze xd
Author: Jestem Emil - Replies: 6 - Views: 2223
foto-poradnik "gdzie znajdę BS na mapie de_super_paintball".
Siema! Dzisiaj pokażę wam, gdzie znajdują się bombsite oraz jak do nich się przedostać na mapie de_super_paintball.

Podczas gry na mapie wiele ludzi nie zdaje sobie z tego sprawy, gdzie one się znajdują, wiec stąd wziął się pomysł na poradnik. Mam nadzieję, że się spodoba!  :D
[align=center][color=#ff3333]Jak wejść do dolnego bs`u? [/c
Author: Poftorek - Replies: 1 - Views: 373
[Rozwiązany]Paka na B - od 5 nie działa
Hej! Na B nie plantuje jeśli w CT jest 5 osób, czemu?
Author: wiewiura - Replies: 2 - Views: 472
[Rozwiązany]Paka B
Dlaczego jak jest 4< CT to pakę można poskładać na B ? Loniu weź to usuń i może jakiś komunikat trz3ba dać bo Nowi jak wchodzą na serwer to zwiedzanie Mapy jest.