{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERVERA

Chcesz zostać opiekunem servera?? Decydować o serwerze, przyjmować adminów oraz co można na serverze zmienić?? Może masz jakiś server którym chciałbyś do nas dołączyć?? Odezwij się do Właścicieli sieci!! Bo zaczynamy szukać opiekunów serwerów.

Kontakt do Wlascicieli
}
Tags
Author: Patrycja. - Replies: 2 - Views: 342
Podszywka? ;oo
Nick w grze: Patrycja.
Nazwa serwera: World
Data bana: 25.11.2017
Godzina bana: 17:55:02
Nick administratora banującego: Progresive
Nazwa mapy: csp_paintball
Screenshooty Spakowane w ZIP: brak
Link do amxbans: https://paintballmod.com/bany/ban_list.php?bid=206
Ewentualny opis sytuacji: Dostałam bana za podszywke ? ;o Jak dobrze mi idzie to robi ss-y, a jak gorzej to podszywka xD  Kicked :"zmien nick bo taki ma admin" Już troszkę czasu nie mam tego adma, więc no xD Pozdrawiam xD