{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERVERA

Chcesz zostać opiekunem servera?? Decydować o serwerze, przyjmować adminów oraz co można na serverze zmienić?? Może masz jakiś server którym chciałbyś do nas dołączyć?? Odezwij się do Właścicieli sieci!! Bo zaczynamy szukać opiekunów serwerów.

Kontakt do Wlascicieli
}
Tags
Author: Poftorek - Replies: 11 - Views: 780
Propozycje odnośnie forum, szablonu, sprawy ogólne
[align=center]Obywatele i Obywatelki
Zwracam się dziś do Was jako technik forum i jako szef rządu PBMod. Cerealspit
Zwracam się do Was w sprawach wagi najwyższej.  Ojczyzna nasza.. a zaraz.. Insecure  to nie to.. Megusta
 


Moi drodzy, potrzebuję waszej pomocy. Bez waszej opinii, bez waszych propozycji, sugestii, bez waszej krytyki nie podołam stworzeniu szablonu na forum takiego, jaki chcemy wszyscy uzyskać. Cereal
 
Obiecuję, że nie zo