{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERWERA

Chciałbyś zostać opiekunem serwera? Decydować, zmieniać serwer oraz przyjmować adminów? A może masz jakiś pomysł na nowy serwer i chciałbyś do nas dołączyć? Odezwij się do właścicieli sieci, ponieważ szukamy właśnie takich osób jak Ty!

Kontakt do właścicieli
}
Tags
Author: Blondi - Replies: 4 - Views: 217
Odniesienie
Witam.

Chciałabym się wypowiedzieć co do wczorajszego postu i wspomnieniu mojej osoby w dyskusji, a więc ja nie powiedziałam, że ''Nejmus to bot któremu trzeba uprawnienia zabrać'', tylko powiedziałam, że jak każdy będzie banowany za byle co albo po 5 razy co drugi dzień to nikt nie będzie w końcu grał i będą pustki jak kiedyś, a szkoda bo to naprawdę bardzo fajny serwer ;) Osobiście ja mam trochę żal do admina nie pamiętam dokładnie który to już mówił, za sytuację która była parę miesięcy te